EATON MHMVD12R Universal Handle Mechanism, Rotary Handle Handle/Operation
Item: BH4XUVModel: MHMVD12R
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Handle Mechanism
For Use With M-Frame
Frame Size Frame J-K
Handle Color Red
Height 4 1/4"
Length 13"
Series Series C
Shaft Length 12"
Special Features Used With M-Frame
Type Universal Rotary
Width 6"