EATON JHMVD24R Universal Handle Mechanism, Rotary Handle Handle/Operation
Item: BH4GXDModel: JHMVD24R
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Handle Mechanism
For Use With J-Frame
Frame Size Frame J-K
Handle Color Red
Height 4 1/2"
Length 25"
Series Series C
Shaft Length 24"
Special Features Used With J-Frame
Type Universal Rotary
Width 6"