EATON LES4600LSP Trip Unitr, 600 A, 4 Pole, Ls, Frame J-K, 100% Protected
Item: BH4LHDModel: LES4600LSP
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Trip Unit
Amps Rating 600A
Frame Size Frame J-K
Height 4"
Length 10"
Number Of Poles 4
Protection Type 100% Protected
Trip Type LS
Type Electronic Molded Case Circuit Breaker
Width 4"