EATON LES3600LSI Molded Case Circuit Breaker Accessory, Trip Unit, 600 A | AG8RFU
EATON LES3600LSI Trip Unit, 600 A, 3 Pole, Lsi, Frame J-K
Item: AG8RFUModel: LES3600LSI
In Stock
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Trip Unit
Amps Rating 600A
Frame Size Frame J-K
Height 6"
Length 9"