EATON LD3600KY04 C Molded Case Switch, L-Frame, Ld, Molded Case Switch, Fixed Thermal | BH4KWB
EATON LD3600KY04 Molded Case Switch, L-Frame, Ld Type, 3-Pole, 600A, 600 Vac, 250 Vdc, Optional Line Side
Item: BH4KWBModel: LD3600KY04
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Switch
Height 7 3/5"
Length 13.3"