EATON HLD4600WK C Molded Case Switch, L-Frame, Hld, Molded Case Switch, Fixed Thermal | BH3DUZ
EATON HLD4600WK Molded Case Switch, L-Frame, Hld Type, 4-Pole, 600A, 600 Vac, 250 Vdc, Without Terminals