EATON HLD3600WK C Molded Case Switch, L-Frame, Hld, Molded Case Switch, Fixed Thermal | BH3DUT
EATON HLD3600WK Molded Case Switch, L-Frame, Hld Type, 3-Pole, 600A, 600 Vac, 250 Vdc, 50/60 Hz
Item: BH3DUTModel: HLD3600WK
In Stock : 2 Units
Get it by Thursday, May 21
5.00% off