EATON KDB3400FT39B22W Molded Case Circuit Breaker, Kdb Type, 3-Pole, 400A, 600 Vac, K-Frame, 250 Vdc
Item: BH4JDYModel: KDB3400FT39B22W
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Height 5 1/2"
Length 4.1"