EATON JG3225S41 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Thermal-Magnetic Trip | BH4EJX
EATON JG3225S41 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, 3-Pole, 225A, 600 Vac, 14 Kaic At 480 Vac, 60 Hz
Item: BH4EJXModel: JG3225S41
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 7"
Length 12"
Width 7"