EATON JG3175A05S41 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Thermal-Magnetic Trip | BH4EHX
EATON JG3175A05S41 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, 3-Pole, 175A, 600 Vac, 14 Kaic At 480 Vac, 60 Hz
Item: BH4EHXModel: JG3175A05S41
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 7"
Length 12"
Width 7"