EATON JG3175S46 C Complete Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, Thermal-Magnetic Trip | BH4EHV
EATON JG3175S46 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, 3-Pole, 175A, 600 Vac, 14 Kaic At 480 Vac, 60 Hz
Item: BH4EHVModel: JG3175S46
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Item Circuit Breaker
Height 7"
Length 12"
Width 7"