EATON JD3250KXD3 C, J-Frame Molded Case Circuit Breaker, High Magnetic Molded Case Switch | BH4DXP
EATON JD3250KXD3 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, 250A, 3-Pole, Load Terminals, Jd Breaker
Item: BH4DXPModel: JD3250KXD3
In Stock
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Switch
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"