EATON JD2250KXD3 C, J-Frame Molded Case Circuit Breaker, High Magnetic Molded Case Switch | BH4DQT
EATON JD2250KXD3 Molded Case Circuit Breaker, J-Frame, 250A, 2-Pole, Load Terminals, Jd Breaker
Item: BH4DQTModel: JD2250KXD3
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Switch
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"