EATON JD2250KA06 C Molded Case Switch, J-Frame, Jd, Molded Case Switch, Fixed Thermal | BH4DQQ
EATON JD2250KA06 Molded Case Switch, J-Frame, Jd Type, 2-Pole, 250A, 600 Vac, 1A-1B Rear With Right Pigtail
Item: BH4DQQModel: JD2250KA06
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Switch
Height 4.13"
Length 4.06"
Width 4.13"