EATON HFWF3200V C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfwf, Complete Breaker | BH3CNJ
EATON HFWF3200V Molded Case Circuit Breaker, Type Hfwf, 3-Pole, 200A, 240 Vac, 70 Kaic At 240 Vac
Item: BH3CNJModel: HFWF3200V
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"