EATON HFWF3100V C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfwf, Complete Breaker | BH3CME
EATON HFWF3100V Molded Case Circuit Breaker, Type Hfwf, 3-Pole, 100A, 240 Vac, 70 Kaic At 240 Vac
Item: BH3CMEModel: HFWF3100V
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 6"
Length 3.38"
Width 4.13"