EATON HFWF3175V C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfwf, Complete Breaker | BH3CNC
EATON HFWF3175V Molded Case Circuit Breaker, Type Hfwf, 3-Pole, 175A, 240 Vac, 70 Kaic At 240 Vac
Item: BH3CNCModel: HFWF3175V
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"