EATON HFDE322522L C Electronic Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfde, Digitrip 210 Rms | BH3CEG
EATON HFDE322522L Molded Case Circuit Breaker, Type Hfde, 100-225A, 3-Pole, 225A, Line And Load, 50/60 Hz
Item: BH3CEGModel: HFDE322522L
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"