EATON HFDE316036L C Electronic Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfde, Complete Breaker | AG8PFL
EATON HFDE316036L Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Hfde, 3-Pole, 160A, Line And Load, 50/60 Hz
Item: AG8PFLModel: HFDE316036L
7 In Stock
Ships within 2 days via
5.00% off
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 7 1/4"
Length 5"
Voltage Type AC
Width 5"