EATON HFDE310022W C Electronic Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfde, Digitrip 210 Rms | BH3CCN
EATON HFDE310022W Molded Case Circuit Breaker, Type Hfde, 40-100A, 3-Pole, 100A, Without Terminals
Item: BH3CCNModel: HFDE310022W
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"