EATON HFDE310021 C Electronic Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Hfde, Complete Breaker | BH3CCR
EATON HFDE310021 Molded Case Circuit Breaker, Type Hfde, 40-100A Trip Rating, 3-Pole, 100A, Load Side
Item: BH3CCRModel: HFDE310021
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"