EATON FWF4225KL C F-Frame Molded Case Circuit Breaker, High Magnetic Molded Case Switch, 225A | BH9TCT
EATON FWF4225KL Molded Case Circuit Breaker, 690 VAC, 225A, 40 kA Interrupt, 4P
Item: BH9TCTModel: FWF4225KL
In Stock
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Switch
Height 5 1/2"
Length 3.38"