EATON FWF3160KL C Molded Case Switch, F-Frame, Fwf, Molded Case Switch, Fixed Thermal | BH9TBG
EATON FWF3160KL Molded Case Circuit Breaker, 690 VAC, 160A, 40 kA Interrupt, 3P
Item: BH9TBGModel: FWF3160KL
In Stock
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Switch
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"