EATON FWF3225KL C F-Frame Molded Case Circuit Breaker, High Magnetic Molded Case Switch, 225A | BH9TBR
EATON FWF3225KL Molded Case Circuit Breaker, 690VAC, 225 40 kA Interrupt, 3P
Item: BH9TBRModel: FWF3225KL
In Stock
Get it by Friday, May 22
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Switch
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"