EATON FWF4175L C Complete Molded Case Circuit Breaker C F-Frame Molded Case Circuit Breake | BH9TDB
EATON FWF4175L Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, 175 A, Fwf Type, 40 Kaic At 240V, 4-Pole
Item: BH9TDBModel: FWF4175L
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 3.38"