EATON FWF4160L C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fwf, Complete Breaker | BH9TCN
EATON FWF4160L Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Fwf, 4-Pole, 160A, 690 Vac, 40 Kaic At 415 Vac
Item: BH9TCNModel: FWF4160L
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 3.38"