EATON FWF2225VL C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fwf, Complete Breaker | BH9RYV
EATON FWF2225VL Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Fwf, 2-Pole, 225A, 690 Vac, 40 Kaic At 415 Vac
Item: BH9RYVModel: FWF2225VL
Height 2 3/4"
Length 3.38"