EATON FWF2160VL C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fwf, Complete Breaker | BH9RYR
EATON FWF2160VL Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Fwf, 2-Pole, 160A, 690 Vac, 40 Kaic At 415 Vac
Item: BH9RYRModel: FWF2160VL
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Item Circuit Breaker
Height 2 3/4"
Length 3.38"