EATON FWF2125VL C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fwf, Complete Breaker | BH9RYN
EATON FWF2125VL Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Type Fwf, 2-Pole, 125A, 690 Vac, 40 Kaic At 415 Vac
Item: BH9RYNModel: FWF2125VL
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 2 3/4"
Length 3.38"