EATON FDB3150VL C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fdb, Complete Breaker | BH9MUT
EATON FDB3150VL Molded Case Circuit Breaker, Type Fdb, 3-Pole, 150A, 600 Vac, 250 Vdc, Line And Load
Item: BH9MUTModel: FDB3150VL
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"