EATON FDB3100VL C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fdb, Complete Breaker | BH9MQU
EATON FDB3100VL Molded Case Circuit Breaker, Type Fdb, 3-Pole, 100A, 600 Vac, 250 Vdc, Line And Load
Item: BH9MQUModel: FDB3100VL
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Circuit Breaker
Height 6"
Length 3.38"
Width 4.13"