EATON FDB3125VL C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fdb, Complete Breaker | BH9MTN
EATON FDB3125VL Molded Case Circuit Breaker, Type Fdb, 3-Pole, 125A, 600 Vac, 250 Vdc, Line And Load
Item: BH9MTNModel: FDB3125VL
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"