EATON ELLBN4600W Molded Case Circuit Breaker Accessory Earth Leakage Module, Ground Fault Modules, 600 A | BH9DUQ
EATON ELLBN4600W Earth Leakage Circuit Breaker, 120 to 480 VAC, 600A, 4P
Item: BH9DUQModel: ELLBN4600W
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Leakage Module
Amps 600A
Frame Size Frame J-K
Height 15.38"
Length 4.06"
Mounting Bottom
Number Of Poles 4
Series Series G
Type Ground Fault Modules
Voltage 120-480V
Width 7.23"