EATON ELEBE4125W Molded Case Circuit Breaker Accessory Earth Leakage Module, Earth Leakage Modules, 125 A | BH9DTX
EATON ELEBE4125W Earth Leakage Circuit Breaker, 230 to 415 VAC, 125A, 4P
Item: BH9DTXModel: ELEBE4125W
Item Leakage Module
Amps 125A
Frame Size Frame J-K
Height 6 1/2"
Length 10.3"
Mounting Bottom
Number Of Poles 4
Series Series G
Terminals Without
Type Earth Leakage Modules
Voltage 230-415V
Width 7"