EATON ELEBE4125G Molded Case Circuit Breaker Accessory Earth Leakage Module, Earth Leakage Modules, 125 A | BH9DTQ
EATON ELEBE4125G Earth Leakage Circuit Breaker With Terminal, 230 to 415 VAC, 125A, 4P
Item: BH9DTQModel: ELEBE4125G
Item Leakage Module
Amps 125A
Frame Size Frame J-K
Height 10 1/4"
Length 2.98"
Mounting Bottom
Number Of Poles 4
Voltage 230-415V
Width 4"