EATON ELEBE3125G Molded Case Circuit Breaker Accessory Earth Leakage Module, Earth Leakage Modules, 125 A | BH9DTK
EATON ELEBE3125G Ground Fault Earth Leakage Circuit Breaker, 230 to 415 VAC, 125A, 3P
Item: BH9DTKModel: ELEBE3125G
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Leakage Module
Amps 125A
Frame Size Frame J-K
Height 10 1/4"
Length 2.98"
Mounting Bottom
Number Of Poles 3
Series Series G
Type Earth Leakage Modules
Voltage 230-415V
Width 3"