EATON ELJBE4250W Earth Leakage Molded Case Circuit Breaker, 415 VAC, 250A, 4P
Item: BH9DUFModel: ELJBE4250W
In Stock
Get it by Monday, May 25
Accessories Earth Leakage Modules
Amps Rating 250A
Frequency 50-60 Hz
Height 5 1/2"
Length 3.57"
Mounting Type Bottom
Number Of Poles 4
Terminals Without Terminals
Type Earth Leakage Modules
Voltage Rating 415V AC