EATON ELJBE3250W Earth Leakage Molded Case Circuit Breaker, 415 VAC, 250A, 3P
Item: BH9DTWModel: ELJBE3250W
In Stock
Get it by Friday, May 22
Accessories Earth Leakage Modules
Amps Rating 250A
Frequency 50-60 Hz
Height 4.13"
Length 3.57"
Mounting Type Bottom
Number Of Poles 3
Terminals Without Terminals
Type Earth Leakage Modules
Voltage Rating 415V AC
Width 4.13"