EATON ELJBE4160W Earth Leakage Molded Case Circuit Breaker, 415 VAC, 160A, 4P
Item: BH9DUAModel: ELJBE4160W
In Stock
Get it by Friday, May 22
Accessories Earth Leakage Modules
Amps Rating 160A
Frequency 50/60 Hz
Height 5 1/2"
Length 3.57"
Mounting Type Bottom
Number Of Poles 4
Terminals Without Terminals
Type Earth Leakage Modules
Voltage Rating 415V AC