EATON ED3175C05S06 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ed | BJ4AHV
EATON ED3175C05S06 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, 3-Pole, 175A, 240 Vac, 125 Vdc, 65 Kaic At 240 Vac
Item: BJ4AHVModel: ED3175C05S06
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"