EATON ED3125S26 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ed, Fixed Thermal | BJ4AGK
EATON ED3125S26 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fixed Magnetic Trip, 3-Pole, 125A, 240 Vac, 125 Vdc
Item: BJ4AGKModel: ED3125S26
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"