EATON ED2200LSD12M03 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ed | BJ4ACK
EATON ED2200LSD12M03 Molded Case Circuit Breaker, Fixed Thermal And Magnetic Trip, 200A, 240 Vac, 125 Vdc
Item: BJ4ACKModel: ED2200LSD12M03
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker
Height 2 3/4"
Length 3.38"