EATON E2MEM3800WU66 Molded Case Circuit Breaker, 500-2500A Trip Rating, 3-Pole, 800A, 1000Y/577 Vac
Item: BJ2UFPModel: E2MEM3800WU66
Item Circuit Breaker
Amperage Rating 800A
Frame M
Height 16"
Length 4.06"
Number Of Poles 3
Trip Type Electronic LI
Type E2 Mining
Undervoltage Release 120V AC