EATON E2MEM3800MW Molded Case Circuit Breaker, 500-2500A Trip Rating, 3-Pole, 800A, 1000Y/577 Vac
Item: BJ2UFNModel: E2MEM3800MW
Item Circuit Breaker
Amperage Rating 800A
Frame M
Height 16"
Interrupt Rating 18 kAIC at 1000V AC
Length 4.06"