EATON B27SNE30A010 Definite Purpose Starter, 30 A, Coil: 110-120 V, 50/60 Hz, 6-10 Fla | BJ7MDC
EATON B27SNE30A010 Definite Purpose Starter, 30A, 110-120 V, 50/60 Hz, 1-Phase, Non-Reversing
Item: BJ7MDCModel: B27SNE30A010
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Starter
Amps Rating 30A
Coil Voltage 110-120V AC
Frequency 50/60 Hz
Height 6"
Length 3.9"