EATON B27CNC25AP24 Definite Purpose Starter, 575 V, 25 A, Coil: 110-120 V, 50/60 Hz, 0.16-0.24 Fla | BJ7LLR
EATON B27CNC25AP24 Definite Purpose Starter, 50/60 Hz, 1-Phase, Non-Reversing, 575 V, 25A, 110-120 V
Item: BJ7LLRModel: B27CNC25AP24
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Starter
Amps Rating 25A
Coil Voltage 110-120V AC
Frequency 50/60 Hz
Length 3.7"