EATON 8BHLE-200E Bussmann 8Bhle Fuse, Indoor, Double Barrel, 200A, 50 Kaic, E-Rated Power | BJ7AGR
EATON 8BHLE-200E Semiconductor Fuse, 200A, 50 kA Interrupt
Item: BJ7AGRModel: 8BHLE-200E
In Stock
50 kAIC
Get it by Friday, May 22
Item Fuse
Amps 200A
Height 3"
Interrupt Rating 50 Kaic
Length 15.9"
Notes Consult Factory For Mountings.
Special Features Indoor, Double Barrel
Width 3"