EATON 72DBA1-20E Expulsion Fuse Refill Unit, 20A, 72 kV, 69 kV Nominal, Epoxy Tube
Item: BJ6WWDModel: 72DBA1-20E
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Fuse
Amps 20A
Fuse Class Class E
Height 2 1/5"
Length 30"
Max. Voltage 72 kV
Type DBA1
Voltage 69 kV