EATON 15DBA1-15E Dba Expulsion Fuse, Dba Expulsion Fuse Refill, Type Dba1, 15E, 15.5 Kv Max | BJ6DPM
EATON 15DBA1-15E Expulsion Fuse Refill Unit, 15A, 15.5 kV, 14.4 kV Nominal, Epoxy Tube
Item: BJ6DPMModel: 15DBA1-15E
Item Fuse
Amps 15A
Fuse Class Class E
Height 1"
Length 1"
Max. Voltage 15.5 kV
Type DBA1
Voltage 14.4 kV
Width 1"