EATON 48DBA1-30E Expulsion Fuse Refill Unit, 30A, 48 kV, 46 kV Nominal, Epoxy Tube
Item: BJ6QREModel: 48DBA1-30E
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Item Fuse
Amps 30A
Fuse Class Class E
Height 1"
Length 1"
Max. Voltage 48 kV
Type DBA1
Voltage 46 kV
Width 1"